درباره ما

تاریخچه فعالیت

شرکت صنعتی جام دارو (سهامی عام) اولین و بزرگترین تولید کننده تیوب آلومینیومی در ایران در سال 1341 تاسیس و در طی شش دهه فعالیت خود میلیاردها تیوب و قوطی آلومینیوم تولید و به شرکت های دارویی و بهداشتی و غذایی عرضه نموده است. در سال 1381 با آغاز به کار خط تولید تمام اتوماتیک تیوب های لمینیت خریداری شده از کشور سوئیس، بخش دیگری از نیاز به تیوب برای تولید محصولات آرایشی و بهداشتی و به ویژه خمیردندان تامین گردید.

دست‌آوردها

شرکت صنعتی جام دارو در حال حاضر معتبرترین تولید کننده تیوب های آلومینیومی، تیوب های لمینیت (با لایه محافظ آلومینیوم و لایه محافظ پلیمری)، پولک آلومینیومی، قطعات پلاستیک شامل (اپلیکاتورهای کرم و قرص، قاشق دارویی و انواع کپ)، انواع برچسب مورد مصرف در بسته بندی فرآورده های صنایع دارویی، بهداشتی، شیمیایی و غذایی با رعایت استانداردهای ملی و بین المللی به شمار می آید.

پویایی و رشد مستمر شرکت صنعتی جام دارو در طی سال ها ارائه خدمت به صنایع مختلف کشور مرهون تلاش بی وقفه متخصصین زبده و کارآمد و بهره گیری از ماشین آلات مدرن و استفاده از سیستم های پیشرفته مدیریتی و اجرایی می باشد.

چاپ و بسته بندی

شرکت صنعتی جام دارو با استفاده از ماشین آلات پیشرفته چاپ فلکسو با قابلیت چاپ شش رنگ و پوشش شفاف و مات، قابلیت چاپ بر روی انواع ورق های لمینیت، انواع کاغذهای پشت چسب دار و سلفون را دارد. همچنین شرکت مجهز به ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته طلاکوبی، نقره کوبی و برش می باشد.